• PO-PI 10:00-18:00, osobná návšteva dohodou
 • Prístavná 5542/12, 821 09 Bratislava
  areál Ferona Servis
 • +421 910 569 933
  +421 910 312 399

Výletná plavba na motorovom člne

Výletná plavba motorovým člnom po Dunaji, to je váš pocit voľnosti a nezabudnuteľný zážitok

 

Zažite s nami výletné plavby po Dunaji, ponúkame vám atraktívny i romantický pohľad z našich člnov a vodných skútrov na nábrežie Bratislavy, priľahlé zátoky a ramená, slovenskú i rakúsku časť toku Dunaja. Naši kapitáni Vás budú profesionálne a bezpečne sprevádzať Vašou plavbou.

Výletné a vyhliadkové plavby v motorových člnoch a katamaránoch Hot chilli lode a Boats4u sú atraktívnym doplnkom trávenia voľných chvíľ, alebo osláv s priateľmi, či rodinou.  

Nemusíte loď vlastniť, stačí si ju u nás požičať.

 

Darčekový voucher na výletnú plavbu je skvelý darček, potešíte sa dvakrát.

Raz pri obdarovaní a druhý krát pri plavbe!

Či pôjdete v kostýme, kravate, alebo v teniskách, s nami zažijete úžasné chvíle.

V cene plavby fľaša proseco a minerálka.

Trasy:

Trasa zahŕňa plavbu z Vlčieho hrdla dolu tokom, do Jaroveckého ramena, prehliadku ramena s hausboatmi a vyradenými obývanými dunajskými loďami, plavbu po Rozprávke a späť. Možnosť občerstvenia v marine. Dĺžka výletu cca 1 hod. Sekt v cene.

Doprajte si nový, nevšedný pohľad na vysvietenú, večernú Bratislavu z paluby motorového člna. Využite príležitosť preplaviť sa popod bratislavskými mostmi, uvidieť novú dominantu Bratislavy – osvetlené nábrežie Eurovea z vodnej hladiny, historické nábrežie Bratislavy, Redutu, Bratislavský hrad, moderné nábrežie River Park. Nástup a výstup vo Vlčom hrdle, resp. v centre Bratislavy, podľa dohody, plavby sa realizujú po tme, po západe slnka, v čase od 18:00 – 22:00, prípadne neskôr. Čas výletu cca 1 hod.,  fľaša sektu v cene.

Ponúkame Vám romantickú plavbu pre dvoch z mariny vo Vlcom hrdle popri bratislavskom nábreží do romantického zákutia, na výber z dvoch trás. Z vodnej hladiny uvidíte nábrežie Eurovea, osobný prístav v historickej časti Bratislavy, Redutu, Bratislavský hrad a podhradie, River Park. Motorové člny Vás prevezú pod bratislavskými mostmi ku Karloveskému ramenu, kde si malebnú scenériu môžete vychutnať s pohárom sektu.

Alternatívna trasa: Plavba motorovým člnom z Vlčieho hrdla dolu tokom, do Jaroveckého ramena, prehliadka dunajského ramena s hausboatmi a vyradenými obývanými dunajskými loďami lokalite Jarovce, romantická plavba po Rozprávke a späť. – neplatí počas výstavby mosta
Čas výletu cca 1 hod, fľaša sektu v cene.

Najkrašia hodina z celého dňa na plavbu na lodi. Plavba v posledných slnečných lúčoch, so západom slnka na oslavu mimoriadnej chvíle. Z vodnej hladiny uvidíte nábrežie Bratislavy, promenádu pred  Eurovea, osobný prístav v historickej časti Bratislavy, Redutu, Bratislavský hrad a podhradie. Výletné motorové člny Vás prevezú pod bratislavskými mostmi ku Karloveskému ramenu, kde si malebnú scenériu môžete vychutnať s pohárom sektu.
Čas výletu cca 1 hod, fľaša sektu v cene.

Ponúkame Vám obľúbenú plavbu z nášho pontónu v marine vo Vlcom hrdle, popri bratislavskom nábreží. Z vodnej hladiny uvidíte nábrežie Eurovea, osobný prístav v historickej časti Bratislavy, Redutu, Bratislavský hrad a podhradie. Výletné motorové člny Vás prevezú pod bratislavskými mostmi ku Karloveskému ramenu, kde si malebnú scenériu môžete vychutnať s pohárom sektu.
Čas výletu cca 1 hod, fľaša sektu v cene.

Perfektná rozlúčka so slobodou – deň

Ponúkame Vám obľúbenú plavbu z nášho pontónu v marine vo Vlcom hrdle, popri bratislavskom nábreží. Z vodnej hladiny uvidíte nábrežie Eurovea, osobný prístav v historickej časti Bratislavy, Redutu, Bratislavský hrad a podhradie. Výletné motorové člny Vás prevezú pod bratislavskými mostmi ku Karloveskému ramenu, kde si malebnú scenériu môžete vychutnať s pohárom sektu.
Dĺžka výletu cca 1 hod. Fľaša sektu v cene.

 

 

Z vodnej hladiny uvidíte nábrežie Eurovea, osobný prístav v historickej časti Bratislavy, Redutu, Bratislavský hrad a podhradie. Výletné motorové člny Vás prevezú pod bratislavskými mostmi pred Eurovea až k River Parku, odtiaľ plavba dolu tokom do Jaroveckého ramena, kde si malebnú scenériu môžete vychutnať s pohárom sektu.  Čas výletu cca 2 hod, fľaša sektu v cene.

Trasa zahŕňa plavbu popri bratislavskom nábreží, plavbu popri dominantách Bratislavy, jej novej a historickej časti, pred Eurovea a SND, Bratislavský hrad, River Park, popri zátoke Riviéra, k atraktívnej historickej pamiatke, k hradu Devín, s prestávkou na pohár sektu priamo pod hradom a späť. Čas výletu cca 1,5-2 hod, fľaša sektu v cene.

Trasa zahŕňa prehliadku bratislavského nábrežia, plavbu popri dominantách Eurovea a SND, Bratislavský hrad, River Park, popri zátoke Riviéra, pod hradom Devín, prehliadku známeho nábrežia známeho mestečka Hainburgu z člna a späť. Čas výletu cca 2,5 hod. Fľaša sektu v cene.

Trasa zahŕňa plavbu popri bratislavskom nábreží, SND, Eurovea a River Park, Bratislavský hrad, pod hradným bralom hradu Devín, prehliadku nábrežia Hainburgu z člna, návštevu známej rekreačnej oblasti Orth na Dunaji, s výbornou reštauráciou zameranou na rybie špeciality.

Cena zahŕňa čakanie 2 hodiny. Čas výletu cca 4-5 hod. podľa voľby klienta.

Prehliadka starobylého hradu Devín, plavba modernou časťou Bratislavy, prírodou v Jaroveckom ramene

 

Trasa zahŕňa plavbu z miesta nástupu, napr. z mariny vo Vlčom hrdle, popri bratislavskom nábreží, pred Eurovea, River Park, Bratislavský hrad, k hradu Devín s prestávkou na pohár sektu priamo pod hradom. Plavba späť do centra Bratislavy, ďalej dolu tokom do Jaroveckého ramena, prehliadka ramena s hausboatmi a vyradenými dunajskými loďami, následne späť do Vlčieho hrdla.

Dlžka plavby 3-3,5 hod.

Galéria Danubiana a Jarovecké rameno …

Trasa zahŕňa plavbu dolu tokom do Jaroveckého ramena, prehliadku ramena s hausboatmi, vyradenými obývanými dunajskými loďami, k vodnému dielu Čunovo, možnosť prehliadky galérie moderného umenia Danubiana a návštevy reštaurácie na vode. Čas výletu cca 3 hod. Fľaša sektu v cene.

Viete kde sa Dunaj rozlieva do šírky ako more? Tu sa môžete po plavbe občerstviť, zaplavať si, alebo si aj zalyžovať.

Trasa zahŕňa plavbu popri bratislavskom nábreží, River Park, popri zátoke Riviéra, päť dolu tokom do Jaroveckého ramena, prehliadku ramena s hausboatmi, vyradenými dunajskými loďami, plavbu vodným dielom do Hamuliakova, možnosť prehliadky rekreačnej oblasti. Čas výletu cca 4 hod. podľa voľby klienta.

 

Poskytovateľ služby si vyhradzuje právo zrušiť plavbu (technické príčiny, malá-veľká voda, nepriaznivé počasie a iné ) bez nároku na odškodné. V prípade zrušenia plavby zo strany poskytovateľa služby sa zaplatená úhrada vracia objednávateľovi, alebo sa plavba po dohode presunie na iný termín.

Rezervácia plavby:

  Meno *

  Prievisko*

  Telefón*

  Email*

  Správa

  Sme hrdí na to, že my sme boli prví, ktorí prišli s originálnou myšlienkou poskytovať výletné plavby na Dunaji v motorových člnoch a jachtách.

  Máme bohaté skúsenosti s realizáciou malých a veľkých akcií na člnoch, vodných skútroch, plachetniciach aj mimo Bratislavy a v zahraničí.

  Potešte seba, alebo svojich blízkych a darujte náš voucher na výletnú plavbu ako netradičný darček, ktorý prinesie obdarovanému nezabudnuteľný zážitok.
  Chcete zaujať obchodného partnera? My Vám pomôžeme!
  Máme bohaté skúsenosti s realizáciou malých aj veľkých firemných akcií na člnoch, vodných skútroch, a to aj mimo Bratislavy.

  Galéria

   Plavba v kajakoch po Dunaji

  Pre ešte bezpečnejšie zážitky a nové skúsenosti aj pre začiatočníkov realizujeme plavby v kajakoch s doprovodným plavidlom.

  Malí, veľkí, skúsení, či neskúsení sa možu bez obáv z únavy, či obáv z nezládnutia celej trasy splavovať po našom Dunaji v sprievode načich kapitánov na doprovodnom plavidle, ktoré zvládne plavbu nielen v náročnom a rýchlom toku, ale aj v menšich hlbkach prírodných ramien.

  Jún, Júl a August 2020,  spravidla soboty a nedele. Plavby sa realizuju za pekneho počasia, nie počas dažda, silného vetra

   

  Plavby z Devína do Vlčieho hrdla:  11:00 /14:00

  Plavby z Vlčieho hrdla do Čunova: 11:00 / 14:00

  Cena doprovodneho plavidla s kapitánom je 190€ na plavbu,  max. počet kajakov podľa dohody

  Nástup/výstup Devín – sútok Moravy a Dunaja
  Nástup/výstup rekreačny prístav pre malé plavidlá Vlčie hrdlo, ponton Hot chilli lode
  Nástup/výstup Čunovo – pontón pred vodným dielom Čunovo
  Nástup/výstup  iné miesta dohodou

  Biela noc na motorovom člne na Dunaji 

  Vychutnajte si panorámu Bratislavy na akcii Biela noc pomalou plavbou na našich Párty lodiach po tme. Okružná plavba nábrežím Bratislavy popri River Park, Bratislavský hrad, promenáda Eurovea až k mostu Apollo. Nevšedný zážitok Biela noc na lodi je tu pre vás.

   

  Hodinová plavba – skupina 8-10 osôb – 200EUR

  Nástup/výstup Staré Mesto: pontón HUMA 6 / FloraTour / TwinCityGate ( Rázusovo nábrežie )
  Nástup/výstup Petržalka: Recepcia botela Dunajský pivovar ( Tyršovo nábrežie )

  Objednávka plavby mailom min. 2 dni vopred

   Lodná linka Propeler na Dunaji rok 2020 – ukončená aktivita

  Júl a August 2020,  soboty a nedele. Plavby sa realizuju za pekneho počasia, nie počas dažda, silného vetra

   

  Plavby zo Starého Mesta:  16:00, 17:00

  Plavby z Petržalky:              16:30, 17:30

  Cena jednosmerného lístka: dospelí – 1€,  deti- 0€

  Nástup/výstup Petržalka: Recepcia botela Dunajský pivovar ( Tyršovo nábrežie )
  Nástup/výstup Staré Mesto: pontón HUMA 6 / FloraTour / TwinCityGate ( Rázusovo nábrežie )